Europejski Dzień Języków Obcych

W poniedziałek 26 września odbyły się w naszej szkole obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych 🇩🇪🇫🇷🇵🇱🇮🇹🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🇪🇸🇨🇿 Zaangażowana została cała społeczność szkolna, od najmłodszych po najstarszych uczniów. Wszystkie klasy wykonały przepiękne, kolorowe plakaty na temat wylosowanego przez siebie kraju. Sale lekcyjne zaś zostały udekorowane w kolorach flagi wybranego państwa. Korytarze szkolne oraz sale tego dnia były bardzo kolorowe. Wszystkie klasy przygotowały również tradycyjne potrawy. Mieliśmy okazję spróbować przekąsek, deserów i napojów charakterystycznych dla wylosowanych przez siebie Państw 🥗🍲🍝🍬🍫 Sposoby prezentacji potraw przeszły nasze najśmielsze oczekiwania dzięki różnorodności i pomysłowości rodziców i dzieci. Degustacja specjałów cieszyła się bardzo wielkim powodzeniem 😋

Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom za zaangażowanie, pomoc, wsparcie i wysiłek włożony w przygotowanie Europejskiego Dnia Języków Obcych ❤🙏🏼

A.L.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.