Obchody dnia św. Marcina

 

W dniu 10.11.2022r w Zabełkowie odbyły się
I obchody dnia
św. Marcina. Impreza organizowana była przez organizacje społeczne wsi Zabełków. W przebieg uroczystości włączyła się również nasza placówka. Przeprowadzony został w szkole i przedszkolu konkurs na najładniejszy lampion św. Marcina, a uczniowie klasy 8 wraz z panią dyrektor mgr Anną Kubicą przygotowali inscenizację pokazującą życie św. Marcina.

 

Dzieci z przedszkola wraz z rodzicami oraz uczniowie szkoły wraz z wychowawcami przeszli ze swoimi lampionami w pochodzie od kościoła parafialnego do boiska LKS Zabełków, gdzie przy ognisku było wspólne śpiewanie, można było również zakupić różnorodne smakołyki i łakocie.

WYNIKI KONKURSU „LAMPION NA ŚWIĘTEGO MARCINA”

W konkursie wzięło udział 46 uczniów z klas i-VIII.
Wyróżnienia otrzymali:
Bianka Kretek kl. 1
Hanna Klon kl. 1
Michał Zagata kl. 2
Oliwia Hanc kl. 2
Krzysztof Kwaśnica kl. 2
Igor Szewczyk kl. 4
Maksymilian Basista kl. 4

Nagrody dla uczniów ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.