Jasełka szkolne 2022

Tradycyjnie w naszej szkole, w tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia, uczniowie przedstawili jasełka. W tym roku odbyły się one 21 grudnia. Pod opieką pani Edyty Obruśnik i pana Dariusza Wierzgonia, klasa 4 wprowadziła nas w świąteczny nastrój, prezentując bajkowe przedstawienie świąteczne. O oprawę muzyczną zadbał zespół wokalny naszej szkoły.

Na zakończenie przedstawienia życzenia świąteczne złożyła pani Dyrektor Anna Kubica, przypominając również o bezpieczeństwie podczas zimowej przerwy świątecznej.

Po jasełkach wszystkie klasy wraz ze swoimi wychowawcami i zaproszonymi gośćmi udali się na klasowe wigilijki.

Życzymy wszystkim wesołych i zdrowych świąt!

E.O.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.