Dzień Babci i Dziadka

 

Dnia 8 lutego 2023 roku w Gościńcu nad Strumykiem w Zabełkowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia pani dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabełkowie Anny Kubicy, która przywitała wszystkich zaproszonych gości. Następnie przekazała głos uczniom klas 1-3. Uczniowie pod kierunkiem pani Krystyny Praszelik, Eweliny Fuchs, Sylwii Adamczyk oraz Karoliny Ciuberek z przejęciem odtwarzali swoje role. Młodzi artyści piosenką, słowem, tańcem oraz grą na instrumentach uświetnili ten wyjątkowy dzień w kalendarzu szkoły.

Na zakończenie programu uczniowie zaprezentowali śląskie przyśpiewki, w które z chęcią włączyli się siedzący na sali goście. Po wspólnym śpiewaniu dzieci rozdały swoim babciom i dziadkom piękne upominki. Na zakończenie dziecięcych występów dyrektor szkoły w ciepłych słowach podziękowała dzieciom, wychowawczyniom za przygotowany program, pogratulowała czcigodnym dziadkom wspaniałych wnucząt. Życzyła Seniorom wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek.
K.P.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.