Uczniowie klas I-III z wizytą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece w Raciborzu

Dnia 18 maja 2023 roku uczniowie klas 1-3 wraz z opiekunami panią Eweliną Fuchs, Krystyną Praszelik, Sylwią Adamczyk i Karoliną Ciuberek udali się pociągiem do Raciborza do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Ryszarda Kincla na zajęcia biblioteczne.

Pani bibliotekarka zapoznała uczniów z historią pisma i książki. Zaprezentowała jak wyglądało pismo i książki na różnych etapach rozwoju. Podczas prezentacji dzieci miały możliwość odczytywania oraz zapisywania imion pismem Braillea. Po pokazie uczniowie mieli czas, aby zwiedzić bibliotekę. Na zakończenie spotkania uczniowie podziękowali pani bibliotekarce za ciekawe i interesujące zajęcia wręczając bukiecik kwiatów.
K.P.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.