Pożegnanie klasy III

Popołudniowy piątek 16 czerwca był pełen wzruszeń, cudownych chwil i uśmiechu. Uczniowie klasy wraz z opiekunami chcąc w nietypowy sposób pożegnać pierwszy etap edukacyjny wyruszyli na Meandry rzeki Odry.

Zabawa rozpoczęła się od podziału uczniów na zespoły. Zadaniem poszczególnych grup było zaznaczanie trasy wędrówki oraz zostawianie ukrytych w różnych miejscach zadań do wykonania. Polecenia były przeróżne np. układano teksty rymowanek, śpiewano, tańczono, rysowano itp.

Pierwszym etapem wyprawy była wieża widokowa, gdzie uczniowie podczas krótkiej przerwy czytali ulubioną książkę ,,Biuro detektywistyczne Lessego i Mai”. Punktem docelowym wycieczki była plaża na meandrach. Aby się do niej dostać dzieci musiały najpierw pozbierać słodkie niespodzianki zawieszone na gałązkach drzew
Po dotarciu na plażę na wszystkich czekała miła niespodzianka – ognisko i przepyszne kiełbaski.

Po wyczerpujących zabawach i wspólnych zdjęciach pamiątkowych z wychowawcą klasy panią Eweliną Fuchs wszyscy wyruszyli do szkoły, gdzie na uczniów czekały kolejne atrakcje – NOCKA W SZKOLE, podczas której grano w gry, oglądano wspólnie film i konsumowano słodkości przygotowane przez mamusie.

Kolejny dzień uczniowie rozpoczęli od porannej gimnastyki i gier sportowych pod kierunkiem pani Katarzyny Niewęgłowskiej

Spotkanie można zaliczyć do bardzo udanych.
Kieruję serdeczne podziękowania zarówno do uczniów, rodziców jak i pani Katarzyny Niewęgłowskiej. Bez zaangażowania tych osób spotkanie nie byłoby możliwe
E.F.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.