Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku 14 października w ZSP w Zabełkowie obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu odbyła się uroczysta akademia z udziałem nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, przedstawicieli Rady Rodziców oraz uczniów i przedszkolaków.

Pani Dyrektor mgr Anna Kubica przywitała wszystkich zebranych, tym samym rozpoczynając część oficjalną akademii.

 

Następnie nasi najmłodsi wychowankowie z przedszkola pod opieką pani Anny Nowak i Marty Nawrockiej zaprezentowali swoje talenty wokalno – taneczne.

Po występach przedszkolaków przyszedł czas na Galę Oskarowo – Jabłkową, którą przygotowali uczniowie klasy II i III pod kierunkiem pani Eweliny Fuchs oraz pani Krystyny Praszelik. Podczas gali wszyscy pracownicy ZSP otrzymali „Oskary jabłkowe„ 🏆

Galę uświetnił występ zespołu wokalnego prowadzonego przez panią Edytę Obruśnik.

Akademię zakończyły życzenia i słodki upominek Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego.
E.F.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.