Nagrody dla wyróżniających się uczniów

Jak co roku, na zakończenie szkoły, sala widowiskowa tworkowskiego Centrum Kultury zgromadziła laureatów olimpiad i konkursów przedmiotowych oraz młodych sportowców, którzy reprezentowali swoje szkoły, a tym samym naszą gminę na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym.

Sukcesy odnoszone w wielu prestiżowych konkursach są efektem intensywnej pracy uczniów, świadczą także o zaangażowaniu nauczycieli, którzy poświęcili wiele czasu na przygotowanie swoich podopiecznych. Wójt gminy Grzegorz Utracki i dyrektor GZOKSiT Daria Wieczorek wręczyli dyplomy i nagrody wyróżniającym się uczniom i listy gratulacyjne ich opiekunom. Wśród nagrodzonych byli również uczniowie naszej szkoły.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
A.L.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.