Szkolna Gala Laureatów

W czwartek 22 czerwca w przeddzień zakończenia roku szkolnego 2022/2023 odbyła się Szkolna Gala Laureatów. W uroczystości uczestniczyła również Sekretarz Gminy Pani Małgorzata Krzemień, która wręczyła czwartoklasistom karty i kaski rowerowe, ufundowane przez Gminę Krzyżanowice.

Podczas uroczystości dyplomy i nagrody książkowe otrzymali uczniowie, którzy zdobyli sukcesy w różnych konkursach, np. w Konkursie Literackim im. J. Rymera pt. Moja Mała Ojczyzna, angażowali się w pracę biblioteki szkolnej czy uczestniczyli w matematycznym Olimpusku.

Docenione zostały także sukcesy i trudy sportowe. Najpierw medale i karty pływackie odebrali czwartoklasiści, a potem uczniowie najbardziej wytrwali w przeskokach przez skakankę lub kręceniu w pasie hula-hop. Całość uzupełniły laureatki konkursów gminnych, śpiewając utwory, które porywały do rytmicznych oklasków lub wspólnego śpiewania.
A.K

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.